top of page

НАША ШКОЛА: 

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 2020-2021 навчального року шкільні новини ми розміщуємо на сторінці нашої школи у Фейсбуці  та на блогах методичних формувань та педагогів школи.

Завжди раді спілкуванню з вами!

  • Facebook
изображение_viber_2020-04-03_12-59-47.jp

Ти можеш!» - повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» - повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» - повинен повірити в себе учень.                                        В.Шаталов

ВІДЕО:

Шановні батьки та учні!


У зв'язку з оголошенням продовженням  карантину до 24 квітня  в КЗ «Новопразькій спеціальній школі» КОР навчання не зупиняється. Працюємо дистанційно.
Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів отримуються через створені групи батьків у Viber,такожзавдання розміщуються на шкільному сайті на сторінці  "Карантин. Дистанційне навчання". Завдання дублюються класними керівниками через мобільний зв'язок з учнями та їх батьками.Для спілкування адміністрації школи з педагогічним колективом використовується Zoom.  Для зворотного зв'зку та індивідуальних консультацій учнів з учителями-предметниками в цьому ж розділі подаються номери мобільних телефонів та e-mail.
Після закінчення карантину вчителі-предметники перевірять виконання завдань, зібраних в учнівське "Портфоліо" та виставлять оцінки.
Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!

 Колектив працює над проблемним питанням:

«Виховання позитивних рис особистості як психолого-педагогічної основи соціальної адаптації дітей з обмеженими розумовими здібностями в сучасних умовах».

Без названия.jfif
изображение_viber_2021-03-23_19-36-14.jp
unnamed.jpg

Шкільне життя - це те, що буде пам'ятатися дуже довго після закічення школи. Адже школа - це унікальне місце ,де пролітають роки дитинства, коли турбот і проблем практично немає, світ навколо здається таким цікавим, а бажання дізнаватися щось нове не покидає.

Шкільне життя - це все, що оточує нас протягом багатьох років. Це уроки, гуртки, конкурси, змаганння. Це безліч справ, які немомітні для великого світу, але такі важливі для маленької людини - учня.

Події шкільного життя формують особистість, виховують характер, тренують характер і волю, створюють простір для самореалізації, дають знання.

На сторінках нашого сайту ви знайдете чимало цікавого про шкільне життя, про учнів школи та вчителів.

 

bottom of page